di. 13-02 19:30
GRO
95

ZWO
51
zo. 18-02 14:00
ZWO
77

GRO
80
di. 06-03 20:00
LDN
80

DBO
60
di. 13-03 20:00
DBO
73

LDN
65
zo. 25-03 14:00
GRO
87

LDN
71
do. 13-12 20:00
GRA vs
GRO
zo. 16-12 17:30
OGH vs
LDN
di. 18-12 20:00
LWD vs
ZWO
wo. 19-12 19:45
RDM vs
DOR
do. 20-12 20:00
DBO vs
DHE
Onepage website, makkelijk websites bouwen

Nieuws       Programma       Uitslagen      

zo.
25-03-2018
14:00
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
Groningen
87-71
di.
13-03-2018
20:00
Den Bosch - Leiden
De Maaspoort
Den Bosch
73-65
di.
06-03-2018
20:00
Leiden - Den Bosch
Vijf Meihal
Leiden
80-60
zo.
18-02-2018
14:00
Zwolle - Groningen
Landstede Sportcentrum
Zwolle
77-80
di.
13-02-2018
19:30
Groningen - Zwolle
MartiniPlaza
Groningen
95-51
do.
01-02-2018
20:00
Racing Beverwijk - Groningen
De Walvis
Beverwijk
56-98
wo.
31-01-2018
20:00
Leeuwarden - Den Bosch
Kalverdijkje
Leeuwarden
49-84
do.
25-01-2018
20:00
Solar-systemen Grasshoppers - Leiden
Cleijn Duin
Katwijk
60-87
do.
25-01-2018
19:30
Zwolle - Den Helder
Landstede Sportcentrum
Zwolle
95-47
di.
16-01-2018
19:30
Den Helder - Zwolle
Sporthal Sportlaan
Den Helder
69-74
di.
16-01-2018
20:00
Den Bosch - Leeuwarden
De Maaspoort
Den Bosch
85-58
di.
09-01-2018
20:00
Amsterdam - Den Bosch
Apollohal
Amsterdam
58-104
do.
04-01-2018
18:00
BAL 2 - Den Helder
Sporthal Boshoven
Weert
65-90
do.
21-12-2017
20:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
101-87
wo.
20-12-2017
20:00
BV Groningen - Leeuwarden
Oude ALO
Groningen
57-86
do.
14-12-2017
20:00
Almere Pioniers - Zwolle
Almere Poort
Almere
51-83
zo.
26-03-2017
14:00
Groningen - Zwolle
MartiniPlaza
Groningen
78-58
wo.
08-03-2017
20:00
Rotterdam - Zwolle
Topsportcentrum
Rotterdam
71-72
di.
28-02-2017
19:30
Groningen - Amsterdam
MartiniPlaza
Groningen
92-62
do.
23-02-2017
20:00
Amsterdam - Groningen
Apollohal
Amsterdam
61-93
wo.
22-02-2017
19:30
Zwolle - Rotterdam
Landstede Sportcentrum
Zwolle
83-79
di.
07-02-2017
20:00
Weert - Rotterdam
Sporthal Boshoven
Weert
74-73
di.
07-02-2017
20:30
Amsterdam - Leeuwarden
Apollohal
Amsterdam
98-89
do.
02-02-2017
20:00
Leiden - Groningen
Vijf Meihal
Leiden
59-68
di.
31-01-2017
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
Groningen
80-49
wo.
25-01-2017
20:00
Rotterdam - Weert
Topsportcentrum
Rotterdam
89-62
wo.
18-01-2017
19:30
BV Groningen - Zwolle
Sporthal Oude ALO
Groningen
49-80
wo.
11-01-2017
20:00
Landslake Lions - Leiden
Indoor Centrum
Landsmeer
69-89
wo.
11-01-2017
20:00
Leeuwarden - Amsterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden
87-89
vr.
30-12-2016
19:30
EVBV Octopus - Weert
Martinihal
Vught
50-110
do.
15-12-2016
20:00
Grasshoppers - Leeuwarden
Cleyn Duin
Katwijk
69-93
do.
15-12-2016
21:00
Red Giants - Zwolle
Sporthal Ezinge
Meppel
51-85
wo.
14-12-2016
20:00
Virtus - Rotterdam
De Crosser
Werkendam
76-100
di.
13-12-2016
20:00
Groene Uilem - Amsterdam
Willem-Alexander Sportcentrum
Groningen
65-96
do.
08-12-2016
20:00
Den Bosch - Groningen
Maaspoort
Den Bosch
84-95
zo.
27-03-2016
13:00
Leiden - Den Bosch
Landstede Sportcentrum
Zwolle
57-58
di.
08-03-2016
19:30
Zwolle - Leiden
Landstede Sportcentrum
Zwolle
73-62
di.
08-03-2016
20:00
Den Bosch - Leeuwarden
Maaspoort
Den Bosch
88-62
wo.
24-02-2016
20:00
Leiden - Zwolle
Vijf Meihal
Leiden
86-67
wo.
17-02-2016
20:00
Leeuwarden - Den Bosch
Kalverdijkje
Leeuwarden
55-72
zo.
07-02-2016
15:00
Red Stars - Leiden
Beukendal
Soest
44-101
zo.
07-02-2016
16:00
Lokomotief - Den Bosch
Van Zweedenhal
Rijswijk
59-86
di.
26-01-2016
20:15
Grasshoppers - Leeuwarden
Cleijn Duin
Katwijk
71-91
do.
21-01-2016
20:00
Amsterdam - Zwolle
Apollohal
Amsterdam
66-71
do.
14-01-2016
20:30
Binnenland - Den Bosch
De Driesprong
Barendrecht
50-90
wo.
13-01-2016
20:30
Red Giants - Leeuwarden
Sporthal Ezinge
Meppel
75-85
wo.
13-01-2016
19:30
Zwolle - Amsterdam
Landstede Sportcentrum
Zwolle
74-63
di.
05-01-2016
20:00
Weert - Leiden
Boshoven
Weert
62-87
zo.
03-01-2016
15:00
Groningen - Amsterdam
MartiniPlaza
Groningen
66-68
do.
17-12-2015
19:30
Grasshoppers - Rotterdam
Cleijn Duin
Katwijk
99-93
di.
15-12-2015
20:00
BV Hoofddorp - Zwolle
Sportcomplex Koning Willem-Alexander
Hoofddorp
32-130
zo.
29-03-2015
15:30
Den Bosch - Groningen
Landstede Sportcentrum
Zwolle
70-78
di.
17-03-2015
20:00
Den Bosch - Zwolle
De Maaspoort
Den Bosch
81-66
zo.
08-03-2015
14:00
Zwolle - Den Bosch
Landstede Sportcentrum
Zwolle
60-63
do.
05-03-2015
19:30
Groningen - Leiden
Martiniplaza
Groningen
85-80
di.
03-03-2015
20:00
Weert - Den Bosch
Boshoven
Weert
45-88
wo.
04-02-2015
20:00
Leiden - Groningen
Vijf Meihal
Leiden
79-78
zo.
25-01-2015
16:00
Cangeroes - Leiden
Nieuw Welgelegen
Utrecht
45-87
do.
22-01-2015
19:30
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
Groningen
90-75
di.
20-01-2015
20:15
Binnenland - Zwolle
De Driesprong
Barendrecht
43-88
do.
15-01-2015
20:00
Den Bosch - Weert
Maaspoort
Den Bosch
86-45
zo.
11-01-2015
16:00
Rotterdam 2 - Leiden
Alexanderhal
Rotterdam
53-80
do.
08-01-2015
20:00
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum
Rotterdam
61-90
za.
03-01-2015
18:45
Grasshoppers - Weert
Cleijn Duin
Katwijk
81-89
zo.
21-12-2014
16:00
Den Bosch - Leeuwarden
De Maaspoort
Den Bosch
104-64
do.
11-12-2014
19:30
Groene Uilen - Groningen
Willem Alexander Sportcentrum
Groningen
47-96
do.
11-12-2014
20:00
Red Giants - Zwolle
Ezingehal
Meppel
77-90
di.
09-12-2014
20:00
Rotterdam - Amsterdam
Topsportcentrum
Rotterdam
86-77
zo.
30-03-2014
14:00
Groningen - Leiden
Landstede Sportcentrum
Zwolle
79-71
di.
18-03-2014
00:00
Den Bosch - Groningen
De Maaspoort
Den Bosch
69-67
wo.
12-03-2014
20:00
Leiden - Leeuwarden
Vijf Meihal
Leiden
78-63
di.
04-03-2014
19:30
Groningen - Den Bosch
Martiniplaza
Groningen
77-66
di.
04-03-2014
20:00
Leeuwarden - Leiden
Kalverdijkje
Leeuwarden
78-78
wo.
19-02-2014
20:00
Leiden -
Vijf Meihal
Leiden
76-73
do.
13-02-2014
19:30
Groningen - Den Helder
Martiniplaza
Groningen
67-59
do.
06-02-2014
20:00
- Leiden
Sportcentrum Arcus
Wijchen
62-61
di.
04-02-2014
20:00
Leeuwarden - Rotterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden
78-69
wo.
29-01-2014
20:00
Rotterdam - Leeuwarden
Topsportcentrum
Rotterdam
58-80
wo.
29-01-2014
20:00
Den Helder - Groningen
Kingsdome
Den Helder
85-85
di.
28-01-2014
20:00
Den Bosch - Zwolle
Maaspoort
Den Bosch
69-68
do.
23-01-2014
19:30
Zwolle - Den Bosch
Topsportcentrum
Zwolle
60-79
di.
21-01-2014
20:00
Weert - Leiden
Boshoven
Weert
44-64
wo.
08-01-2014
20:00
ZZ Leiden 2 - Zwolle
Vijf Meihal
Leiden
63-85
za.
04-01-2014
19:30
De Wit Grashoppers - Rotterdam
Cleyn Duin
Katwijk
48-65
ma.
23-12-2013
20:00
Landslake Lions - Den Bosch
Sporthal Landsmeer
Landsmeer
56-103
wo.
18-12-2013
20:45
Binnenland - Den Helder
De Driesprong
Barendrecht
56-65
do.
12-12-2013
20:00
The Black Eagles - Groningen
De Hazelaar
Rosmalen
57-98
wo.
11-12-2013
21:00
Pluto -
Tarthorst
Wageningen
59-104
di.
03-12-2013
20:00
Leeuwarden - Amsterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden
78-68

Stand

Team Pnt 
Landstede Basketbal Zwolle 13  13  26 
Donar Groningen 13  10  20 
Zorg en Zekerheid Leiden 10  18 
New Heroes Den Bosch 11  18 

Dutch Windmills Dordrecht 12  12 
Feyenoord Rotterdam 13 
Aris Leeuwarden 13 
Den Helder Suns 14  10 

Basketball Academie Limburg 13  11 
10  Apollo Amsterdam 14  12 

Volg ons op:

De facebook van basketballleagueDe twitter van basketballleague De instagram van basketballleague

Deel ons op:

Spelerstatistieken