za. 19-01 20:00
DBO
97

DHE
81
za. 19-01 20:00
AMS
80

LIM
60
zo. 20-01 14:00
ZWO
90

RDM
64
zo. 20-01 16:00
LWD
65

GRO
60
zo. 20-01 16:00
DOR
73

LDN
79
za. 26-01 19:30
DHE vs
ZWO
za. 26-01 19:30
GRO vs
DBO
za. 26-01 20:00
LWD vs
AMS
za. 26-01 20:30
RDM vs
DOR
zo. 27-01 16:00
LIM vs
LDN
Onepage website, makkelijk websites bouwen

Nieuws       Programma       Uitslagen       Matrix Competitie

za.
26-01-2019
19:30
Den Helder - Zwolle
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
26-01-2019
19:30
Groningen - Den Bosch
MartiniPlaza
Groningen
za.
26-01-2019
20:00
Leeuwarden - Amsterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden
za.
26-01-2019
20:30
Rotterdam - Dordrecht
Topsportcentrum 2
Rotterdam
zo.
27-01-2019
16:00
Weert - Leiden
Sporthal Boshoven
Weert
za.
02-02-2019
16:00
Amsterdam - Den Bosch
Apollohal
Amsterdam
za.
02-02-2019
20:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
za.
02-02-2019
20:00
Leeuwarden - Weert
Kalverdijkje
Leeuwarden
za.
02-02-2019
19:30
Groningen - Zwolle
MartiniPlaza
Groningen
zo.
03-02-2019
16:00
Dordrecht - Den Helder
Sportboulevard
Dordrecht
do.
07-02-2019
19:30
Den Helder - Den Bosch
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
09-02-2019
20:00
Leiden - Leeuwarden
Vijf Meihal
Leiden
zo.
10-02-2019
16:00
Dordrecht - Groningen
Sportboulevard
Dordrecht
zo.
10-02-2019
16:00
Weert - Den Bosch
Sporthal Boshoven
Weert
zo.
10-02-2019
14:30
Rotterdam - Den Helder
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
10-02-2019
14:00
Zwolle - Amsterdam
Landstede Sportcentrum
Zwolle
za.
16-02-2019
20:00
Amsterdam - Dordrecht
Apollohal
Amsterdam
za.
16-02-2019
19:30
Den Helder - Leiden
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
16-02-2019
19:30
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
Groningen
zo.
17-02-2019
16:00
Weert - Zwolle
Sporthal Boshoven
Weert
di.
19-02-2019
20:00
Den Bosch - Leeuwarden
De Maaspoort
Den Bosch
za.
02-03-2019
20:00
Den Bosch - Leiden
De Maaspoort
Den Bosch
za.
02-03-2019
19:30
Den Helder - Groningen
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
02-03-2019
20:00
Leeuwarden - Zwolle
Kalverdijkje
Leeuwarden
za.
02-03-2019
19:45
Rotterdam - Amsterdam
Topsportcentrum 2
Rotterdam
zo.
03-03-2019
16:00
Dordrecht - Weert
Sportboulevard
Dordrecht
wo.
06-03-2019
20:00
Leeuwarden - Dordrecht
Kalverdijkje
Leeuwarden
do.
07-03-2019
20:00
Amsterdam - Den Helder
Apollohal
Amsterdam
do.
07-03-2019
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
Groningen
do.
07-03-2019
20:00
Weert - Rotterdam
Sporthal Boshoven
Weert
do.
07-03-2019
19:30
Zwolle - Den Bosch
Landstede Sportcentrum
Zwolle
za.
09-03-2019
16:00
Amsterdam - Groningen
Apollohal
Groningen
za.
09-03-2019
19:30
Den Helder - Weert
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
09-03-2019
20:00
Leiden - Zwolle
Vijf Meihal
Leiden
za.
09-03-2019
19:45
Rotterdam - Leeuwarden
Topsportcentrum 1
Rotterdam
di.
12-03-2019
20:00
Den Bosch - Dordrecht
De Maaspoort
Den Bosch
wo.
13-03-2019
20:00
Leiden - Amsterdam
Vijf Meihal
Leiden
za.
16-03-2019
19:45
Rotterdam - Den Bosch
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
16-03-2019
20:30
Leiden - Groningen
Vijf Meihal
Leiden
di.
19-03-2019
20:00
Leeuwarden - Den Helder
Kalverdijkje
Leeuwarden
do.
21-03-2019
20:00
Amsterdam - Leiden
Apollohal
Amsterdam
do.
21-03-2019
20:00
Weert - Groningen
Sporthal Boshoven
Weert
do.
21-03-2019
19:30
Zwolle - Dordrecht
Landstede Sportcentrum
Zwolle
za.
23-03-2019
19:30
Den Helder - Den Bosch
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
23-03-2019
19:30
Groningen - Leeuwarden
MartiniPlaza
Groningen
za.
23-03-2019
20:00
Leiden - Dordrecht
Vijf Meihal
Leiden
za.
23-03-2019
19:45
Rotterdam - Zwolle
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
24-03-2019
16:00
Weert - Amsterdam
Sporthal Boshoven
Weert
za.
30-03-2019
20:00
Amsterdam - Leeuwarden
Apollohal
Amsterdam
za.
30-03-2019
20:00
Leiden - Weert
Vijf Meihal
Leiden
za.
30-03-2019
19:30
Zwolle - Den Helder
Landstede Sportcentrum
Zwolle
zo.
31-03-2019
16:00
Dordrecht - Rotterdam
Sportboulevard
Dordrecht
do.
04-04-2019
20:00
Den Bosch - Groningen
De Maaspoort
Den Bosch
do.
04-04-2019
19:30
Weert - Leeuwarden
Sporthal Boshoven
Weert
za.
06-04-2019
20:00
Den Bosch - Amsterdam
De Maaspoort
Den Bosch
za.
06-04-2019
19:30
Den Helder - Dordrecht
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
06-04-2019
19:30
Zwolle - Groningen
Landstede Sportcentrum
Zwolle
za.
06-04-2019
19:45
Rotterdam - Leiden
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
07-04-2019
16:00
Zwolle - Leiden
Landstede Sportcentrum
Zwolle
do.
11-04-2019
20:00
Den Bosch - Weert
De Maaspoort
Den Bosch
do.
11-04-2019
20:00
Dordrecht - Leiden
Sportboulevard
Dordrecht
za.
13-04-2019
16:00
Amsterdam - Zwolle
Apollohal
Amsterdam
za.
13-04-2019
19:30
Den Helder - Rotterdam
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
13-04-2019
19:30
Groningen - Dordrecht
MartiniPlaza
Groningen
za.
13-04-2019
20:00
Leeuwarden - Leiden
Kalverdijkje
Leeuwarden
do.
18-04-2019
20:00
Dordrecht - Amsterdam
Sportboulevard
Dordrecht
do.
18-04-2019
20:00
Leiden - Den Helder
Vijf Meihal
Leiden
do.
18-04-2019
20:00
Leeuwarden - Den Bosch
Kalverdijkje
Leeuwarden
do.
18-04-2019
19:45
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
Rotterdam
do.
18-04-2019
19:30
Zwolle - Weert
Landstede Sportcentrum
Zwolle
za.
20-04-2019
16:00
Amsterdam - Rotterdam
Apollohal
Amsterdam
za.
20-04-2019
19:30
Groningen - Den Helder
MartiniPlaza
Groningen
za.
20-04-2019
20:00
Leiden - Den Bosch
Vijf Meihal
Leiden
za.
20-04-2019
16:00
Weert - Dordrecht
Sporthal Boshoven
Weert
zo.
21-04-2019
14:00
Zwolle - Leeuwarden
Landstede Sportcentrum
Zwolle
do.
25-04-2019
20:00
Den Bosch - Zwolle
De Maaspoort
Den Bosch
do.
25-04-2019
20:00
Dordrecht - Leeuwarden
Sportboulevard
Dordrecht
do.
25-04-2019
19:30
Den Helder - Amsterdam
Sporthal Sportlaan
Den Helder
do.
25-04-2019
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
Groningen
do.
25-04-2019
19:45
Rotterdam - Weert
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
28-04-2019
16:00
Den Helder - Weert
Sporthal Sportlaan
Den Helder
zo.
28-04-2019
16:00
Dordrecht - Den Bosch
Sportboulevard
Dordrecht
zo.
28-04-2019
16:00
Groningen - Amsterdam
MartiniPlaza
Groningen
zo.
28-04-2019
16:00
Leeuwarden - Rotterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden

Stand

Team Pnt 
Zorg en Zekerheid Leiden 17  16  32 
Landstede Basketbal Zwolle 20  16  32 
New Heroes Den Bosch 18  15  30 
Donar Groningen 18  13  26 

Dutch Windmills Dordrecht 18  10  20 
Den Helder Suns 19  12  14 
Aris Leeuwarden 20  14  12 
Feyenoord Rotterdam 19  15 

Apollo Amsterdam 19  15 
10  Basketball Academie Limburg 20  17 

Volg ons op:

De facebook van basketballleagueDe twitter van basketballleague De instagram van basketballleague

Deel ons op:

Spelerstatistieken