wo. 14-11 19:30
GRO
89

PIN
83
wo. 14-11 20:00
DBO
102

IRO
87
di. 20-11 19:30
GRO
76

SPI
73
di. 20-11 20:00
WUR
87

LDN
61
wo. 21-11 17:00
AVT
89

DBO
79
wo. 12-12 18:30
BAK vs
LDN
wo. 12-12 19:30
GRO vs
DIN
wo. 19-12 18:00
AEK vs
GRO
wo. 19-12 20:00
LDN vs
AVT
wo. 09-01 19:30
GRO vs
PAL
Onepage website, makkelijk websites bouwen

Nieuws       Programma       Uitslagen      

wo.
21-11-2018
17:00
Avtodor Saratov - Den Bosch
Sports Palace Zvezdny
Saratov (Rusland)
89-79
di.
20-11-2018
19:30
Groningen - Spirou Basket
MartiniPlaza
Groningen
76-73
di.
20-11-2018
20:00
s. Oliver Würzburg - Leiden
s.Oliver Arena
Würzburg (Duitsland)
87-61
wo.
14-11-2018
19:30
Groningen - Pinar Karsiyaka
MartiniPlaza
Groningen
89-83
wo.
14-11-2018
18:00
CSM CSU Oradea - Leiden
Arena Antonio Alexe
Oradea (Roemenië)
72-76
wo.
14-11-2018
20:00
Den Bosch - Ironi Ness Ziona
De Maaspoort
Den Bosch
102-87
wo.
07-11-2018
20:00
Leiden - Sakarya BSB
Vijf Meihal
Leiden
99-97
wo.
07-11-2018
17:00
Istanbul BBSK - Groningen
Cebeci Spor Kompleksi
Istanbul (Turkije)
47-85
wo.
07-11-2018
18:00
BK JIP Pardubice - Den Bosch
Tipsport Arena
Pardubice (Tsjechië)
64-68
wo.
31-10-2018
18:00
Spirou Basket - Groningen
Sprioudome
Charleroi (België)
92-64
wo.
31-10-2018
20:00
Leiden - s.Oliver Würzburg
Vijf Meihal
Leiden
65-75
wo.
31-10-2018
20:00
Den Bosch - Avtodor Saratov
De Maaspoort
Den Bosch
93-97
wo.
24-10-2018
19:30
Pinar Karsiyaka - Groningen
Mustafa Kemel Atatürk
Izmir (Turkijke)
64-69
wo.
24-10-2018
20:00
Leiden - CSM CSU Oradea
Vijf Meihal
Leiden
90-76
wo.
24-10-2018
18:00
Ironi Ness Ziona - Den Bosch
Lev Hamoshava
Ness Ziona (Israël)
91-85
wo.
17-10-2018
19:30
Sakarya BSB - Leiden
Sakarya Spor Salonu
Sakarya (Turkije)
56-69
wo.
17-10-2018
19:30
Groningen - Istanbul BBSK
Sportcentrum Leek
Leek
90-81
wo.
17-10-2018
20:00
Den Bosch - BK JIP Pardubice
De Maaspoort
Den Bosch
91-58
wo.
10-10-2018
20:00
Leiden - Kapfenberg
Vijf Meihal
Leiden
68-57
di.
09-10-2018
18:00
BC Balkan - Den Bosch
Botevgrad Arena
Botevgrad
66-68
wo.
03-10-2018
19:00
Kapfenberg - Leiden
Sporthalle Walfersam
Kapfenberg
62-79
wo.
03-10-2018
20:00
Den Bosch - BC Balkan
De Maaspoort
Den Bosch
76-86
vr.
28-09-2018
20:00
Fribourg Olympic - Groningen
Salle Sainte-Croix
Fribourg
79-77
di.
25-09-2018
20:00
Groningen - Fribourg Olympic
MartiniPlaza
Groningen
67-72
za.
22-09-2018
20:00
Groningen - Z-Mobile Prishtina
MartiniPlaza
Groningen
80-55
do.
20-09-2018
20:00
Z-Mobile Prishtina - Groningen
Pallati i Rinise dhe Sporteve
Pristina
84-64
do.
19-04-2018
19:30
Groningen - Umana Reyer Venezia
MartiniPlaza
Groningen
83-80
wo.
11-04-2018
20:30
Umana Reyer Venezia - Groningen
Palasport Taliercio
Venetië
82-72
wo.
28-03-2018
19:30
Groningen - Mornar Bar
MartiniPlaza
Groningen
101-74
wo.
21-03-2018
19:30
Mornar Bar - Groningen
Sports Hall Topolica
Bar
73-67
wo.
14-03-2018
18:00
U-BT Cluj Napoca - Groningen
Polyvalent Center
Cluj
69-76
di.
06-03-2018
19:00
Groningen - U-BT Cluj Napoca
MartiniPlaza
Groningen
103-76
wo.
07-02-2018
19:00
Groningen - Mons-Hainaut
Martiniplaza
Groningen
96-72
di.
30-01-2018
18:00
Keravnos - Groningen
Costas Papaellinas Arena
Nicosia
74-72
wo.
24-01-2018
19:00
Groningen - U-BT Cluj Napoca
Martiniplaza
Groningen
92-72
wo.
17-01-2018
20:30
Mons-Hainaut - Groningen
Mons Arena
Mons
84-65
wo.
10-01-2018
19:00
Groningen - Keravnos
MartiniPlaza
Groningen
109-69
di.
19-12-2017
19:00
U-BT Cluj Napoca - Groningen
Polyvalent Hall
Cluj
73-77
wo.
06-12-2017
19:30
Groningen - Telenet Giants Antwerp
Martiniplaza
Groningen
84-82
wo.
15-11-2017
19:30
Groningen - Bosna Sarajevo
Martiniplaza
Groningen
94-56
di.
07-11-2017
20:30
Le Portel - Groningen
Le Chaudron
Le Portel
60-49
wo.
01-11-2017
20:30
Telenet Giants Antwerp - Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
78-77
wo.
25-10-2017
17:00
Bosna Sarajevo - Groningen
Dvorana Mirza Delibasic
Sarajevo
43-72
wo.
18-10-2017
19:30
Groningen - Le Portel
Sportcentrum
Leek
77-72
ma.
02-10-2017
20:30
Movistar Estudiantes - Groningen
Sporthal
Madrid
77-69
vr.
29-09-2017
20:00
Groningen - Movistar Estudiantes
Kalverdijkje
Leeuwarden
76-76
di.
26-09-2017
18:30
Bakken Bears - Groningen
Risskov Hallen
Aarhus
83-91
zo.
24-09-2017
18:00
Groningen - Bakken Bears
MartiniPlaza
Groningen
78-80
do.
21-09-2017
17:30
BC Vytautas - Groningen
Prienai Arena
Prienai
61-84
di.
19-09-2017
20:00
Groningen - BC Vytautas
MartiniPlaza
Groningen
75-77
wo.
25-01-2017
20:15
Groningen - Lukoil Academic
MartiniPlaza
Groningen
95-89
di.
17-01-2017
19:00
Groningen - SL Benfica
MartiniPlaza
Groningen
81-78
wo.
11-01-2017
13:10
BC Enisey - Groningen
Arena Sever
Krasnoyarsk
67-81
wo.
04-01-2017
17:30
Lukoil Academic - Groningen
Univesiada Hall
Sofia
88-62
wo.
21-12-2016
21:30
SL Benfica - Groningen
Pavilhao Flidelidade
Lissabon
82-94
wo.
14-12-2016
19:30
Groningen - BC Enisey
MartiniPlaza
Groningen
76-84
wo.
23-11-2016
18:00
Körmend - Groningen
Körmend Arena
Körmend
72-79
di.
15-11-2016
19:30
Groningen - Limburg United
Martiniplaza
Groningen
98-70
wo.
09-11-2016
20:00
BCM Gravelines - Groningen
Sportica
Gravelines
71-67
di.
01-11-2016
19:30
Groningen - Körmend
Martiniplaza
Groningen
79-74
di.
25-10-2016
20:30
Limburg United - Groningen
Sporthal Alverberg
Hasselt
90-97
wo.
19-10-2016
20:00
Groningen - BCM Gravelines
Martiniplaza
Groningen
70-79
do.
29-09-2016
18:00
Tartu Rock - Groningen
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Tartu
65-57
di.
27-09-2016
19:30
Groningen - Tartu Rock
MartiniPlaza
Groningen
76-76
wo.
02-12-2015
19:00
Magnofit Güssing Knights - Den Bosch
Aktivpark
Güssing
69-74
wo.
02-12-2015
20:00
Leiden - KRKA Novo Mesto
Vijf Meihal
Leiden
78-86
di.
01-12-2015
20:10
Groningen - Belfius Mons-Hainaut
MartiniPlaza
Groningen
77-75
wo.
25-11-2015
20:00
Leiden - FC Porto
Vijf Meihal
Leiden
62-70
di.
24-11-2015
20:00
Den Bosch - Elan Chalon
Maaspoort
Den Bosch
73-98
wo.
18-11-2015
19:00
Zlatorog Lasko - Den Bosch
Tri lilije
Lasko
65-61
wo.
18-11-2015
20:00
Leiden - Fraport Skyliners
Vijf Meihal
Leiden
51-76
di.
17-11-2015
20:00
Asvel Lyon Villeurbanne - Groningen
Astroballe
Villeurbanne
81-45
wo.
11-11-2015
18:30
KRKA Novo Mesto - Leiden
Vijf Meihal
Leiden
79-51
di.
10-11-2015
20:00
Belfius Mons-Hainaut - Groningen
Mons Arena
Mons
90-76
di.
10-11-2015
20:00
Den Bosch - Magnofit Güssing Knights
Maaspoort
Den Bosch
66-72
do.
05-11-2015
22:00
FC Porto - Leiden
Pavilhao Dragao Caixa
Porto
77-51
di.
03-11-2015
18:00
Egis Körmend - Groningen
Sporthal
Körmend
75-72
di.
03-11-2015
20:00
Elan Chalon - Den Bosch
Le Colisée
Chalon sur Saône
72-66
di.
27-10-2015
19:30
Groningen - Asvel Lyon Villeurbanne
MartiniPlaza
Groningen
66-85
di.
27-10-2015
20:00
Den Bosch - Zlatorog Lasko
Maaspoort
Den Bosch
81-73
di.
27-10-2015
19:30
Fraport Skyliners - Leiden
Fraport Arena
Frankfurt
63-58
wo.
21-10-2015
19:30
Groningen - Egis Körmend
MartiniPlaza
Groningen
78-71
di.
24-02-2015
18:00
Tartu Rock - Den Bosch
Sporthall of Tartu University
Tartu
71-64
wo.
18-02-2015
20:00
Den Bosch - Fraport Skyliners
Maaspoort
Den Bosch
92-94
di.
10-02-2015
17:00
Avtodor Saratov - Den Bosch
Sports Palace Zvezdny
Saratov
89-85
di.
03-02-2015
20:00
Den Bosch - Avtodor Saratov
Maaspoort
Den Bosch
107-108
di.
27-01-2015
20:00
Den Bosch - Tartu Rock
Maaspoort
Den Bosch
78-77
wo.
21-01-2015
19:30
Fraport Skyliners - Den Bosch
Fraport Arena
Frankfurt
75-70
di.
16-12-2014
19:00
Södertalje Kings - Den Bosch
Täljehallen
Södertalje
115-108
di.
09-12-2014
20:00
Den Bosch - Ratiopharm Ulm
Maaspoort
Den Bosch
87-76
wo.
03-12-2014
20:45
Enel Basket Brindisi - Den Bosch
PalaPentassuglia
Brindisi
76-62
di.
18-11-2014
20:00
Den Bosch - Södertalje Kings
Maaspoort
Den Bosch
88-72
wo.
12-11-2014
19:30
Ratiopharm Ulm - Den Bosch
Sporthal
Ulm
91-82
di.
04-11-2014
20:00
Den Bosch - Enel Brindisi
Maaspoort
Den Bosch
71-69
di.
18-02-2014
20:00
Den Bosch - Fraport Skyliners
Maaspoort
Den Bosch
di.
17-12-2013
20:30
Den Bosch - JDA Dijon
De Maaspoort
Den Bosch
66-70
di.
17-12-2013
20:00
Leiden - Kataja Basket
Vijf Meihal
Leiden
72-58
di.
17-12-2013
19:30
Groningen - Reggiana
Martiniplaza
Groningen
85-60
di.
10-12-2013
20:30
Port of Antwerp Giants - Den Bosch
Lotto Arena
Antwerpen
77-72
di.
10-12-2013
20:00
Leiden - Cholet Basket
Vijf Meihal
Leiden
67-75
di.
10-12-2013
19:30
Groningen - Okapi Aalstar
Martiniplaza
Groningen
63-70
di.
03-12-2013
19:30
Rakvere Tarvas - Den Bosch
Rakvere Sportdhall
Rakvere
57-70
di.
03-12-2013
19:15
Bakken Bears - Leiden
Vejlby Risskov Hallen
Risskov
79-81
di.
03-12-2013
17:30
KTP Basket - Groningen
Steveco Areena
Kotka
77-83
di.
26-11-2013
19:30
Groningen - KTP Basket
Martiniplaza
Groningen
72-76
di.
19-11-2013
20:30
JDA Dijon - Den Bosch
Palais des Sport
Dijon
83-64
di.
19-11-2013
17:30
Kataja Basket - Leiden
Joensuu Areena
Joensuu
77-63
di.
19-11-2013
20:30
Pallacanestro Reggiana - Groningen
Palasport Giulio Bigi
Reggio Emilia
78-61
di.
12-11-2013
20:00
Den Bosch - Port of Antwerp Giants
De Maaspoort
Den Bosch
83-76
di.
12-11-2013
20:00
Cholet Basket - Leiden
La Meillerale
Cholet
74-52
di.
12-11-2013
20:30
Okapi Aalstar - Groningen
Forum
Aalst
83-82
wo.
06-11-2013
20:00
Leiden - Bakken Bears
Vijf Meihal
Leiden
61-62
di.
05-11-2013
20:00
Den Bosch - Rakvere Tarvas
De Maaspoort
Den Bosch
78-71

Stand

Eerste ronde, groep A

Team G W L Pnt 
1   Würzburg 6 4 2 10  
2   Leiden 6 4 2 10  
3   Sakarya 6 3 3 9  
4   Oradea 6 1 5 7  

Eerste ronde, groep C

Team G W L Pnt 
1   Groningen 6 5 1 11  
2   Izmir 6 4 2 10  
3   Charleroi 6 3 3 9  
4   Istanbul 6 0 6 6  

Eerste ronde, groep D

Team G W L Pnt 
1   Saratov 6 5 1 11  
2   Ness Ziona 6 4 2 10  
3   Den Bosch 6 3 3 9  
4   Pardubice 6 0 6 6  

Volg ons op:

De facebook van basketballleagueDe twitter van basketballleague De instagram van basketballleague

Deel ons op:

Spelerstatistieken