za. 29-09 20:00
LDN
81

LUN
82
za. 29-09 21:00
DHE
37

DOR
40
zo. 30-09 16:00
DOR
80

DHE
47
zo. 30-09 16:00
RDM
76

LWD
70
zo. 30-09 16:30
ZWO
87

DBO
92
Onepage website, makkelijk websites bouwen

Nieuws       Programma       Uitslagen      

zo.
30-09-2018
16:00
Rotterdam - Leeuwarden
Topsportcentrum
Rotterdam
76-70
zo.
30-09-2018
16:30
Zwolle - Den Bosch
Sporthal Triominos
Duiven
87-92
zo.
30-09-2018
16:00
Dordrecht - Den Helder
Sportboulevard
Dordrecht
80-47
za.
29-09-2018
20:00
Leiden - Limburg United
Vijf Meihal
Leiden
81-82
za.
29-09-2018
19:00
Den Helder - Amsterdam
Sporthal Sportlaan
Den Helder
38-46
za.
29-09-2018
20:00
Dordrecht - Amsterdam
Sporthal Sportlaan
Den Helder
44-29
za.
29-09-2018
21:00
Den Helder - Dordrecht
Sporthal Sportlaan
Den Helder
37-40
wo.
26-09-2018
20:00
Leiden - Den Bosch
Vijf Meihal
Leiden
83-79
zo.
23-09-2018
16:00
Den Bosch - Leiden
De Maaspoort
Den Bosch
97-60
zo.
23-09-2018
20:30
Kangoeroes Basket Mechelen - Dordrecht
Winketkaai
Mechelen
100-84
za.
22-09-2018
14:00
Amsterdam - Leeuwarden
Apollohal
Amsterdam
70-71
za.
22-09-2018
19:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
70-57
za.
22-09-2018
18:00
Giessen 46-ers - Zwolle
Sporthal
Giessen
110-76
za.
22-09-2018
19:30
Den Helder - Weert
Sporthal De Els
Haaksbergen
69-66
do.
20-09-2018
19:00
Den Bosch - Kangoeroes Mechelen
De Maaspoort
Den Bosch
90-79
do.
20-09-2018
13:00
Zwolle - Den Helder
Landstede Sportcentrum
Zwolle
80-66
wo.
19-09-2018
20:00
Leiden - Kangoeroes Mechelen
Vijf Meihal
Leiden
89-91
wo.
19-09-2018
19:30
Leeuwarden - BV Groningen
Sportcentrum Drachten
Drachten
86-46
wo.
19-09-2018
20:00
Den Helder - Dreamfield Dolphins
Groeneweghal
Schagen
87-44
di.
18-09-2018
18:00
Bremerhaven - Leeuwarden
Sporthal
Bremerhaven
95-58
zo.
16-09-2018
17:00
Kangoeroes Mechelen - Den Bosch
Winketkaai
Mechelen
94-60
zo.
16-09-2018
15:00
Groningen - Basic-Fit Brussels
MartiniPlaza
Groningen
90-68
zo.
16-09-2018
18:00
AB Contern - Den Helder
Sporthal
Contern
69-76
za.
15-09-2018
17:00
Leeuwarden - ETB Essen
Kalverdijkje
Leeuwarden
106-73
za.
15-09-2018
16:00
Den Helder - Schwenningen
Sporthal
Contern
86-61
za.
15-09-2018
18:00
BG Göttingen - Zwolle
Sporthal
Göttingen
102-65
za.
15-09-2018
19:00
Rotterdam - Amsterdam
Topsportcentrum
Rotterdam
64-81
za.
15-09-2018
20:30
Dolomiti Energia Trentino - Leiden
Pala Trento
Trento
65-53
vr.
14-09-2018
18:00
Reggio Emilia - Leiden
Pala Trento
Trento
76-78
vr.
14-09-2018
20:00
Musel Pikes - Den Helder
Sporthal
Luxemburg
64-68
vr.
14-09-2018
19:30
Groningen - Okapi Aalstar
Wildervanckhal
Veendam
79-64
do.
13-09-2018
20:00
Weert - Racing Beverwijk
Sporthal Boshoven
Weert
113-71
do.
13-09-2018
19:00
Rotterdam - Lokomotief
Topsportcentrum
Rotterdam
86-70
wo.
12-09-2018
17:00
Zwolle - Okapi Aalstar
Landstede Sportcentrum
Zwolle
98-102
wo.
12-09-2018
19:30
BV Groningen - Leeuwarden
Oude ALO
Groningen
53-84
di.
11-09-2018
20:00
BC Oostende - Groningen
Lange Munte
Kortrijk
77-73
zo.
09-09-2018
15:00
Rotterdam - Musel Pikes
Sporthal De Lijster
Capelle aan den IJssel
84-69
zo.
09-09-2018
17:00
Dreamfield Dolphins - Dordrecht
Schaapskooi
Bemmel
46-49
zo.
09-09-2018
14:00
Amsterdam - Red Giants
Ezingehal
Meppel
126-72
zo.
09-09-2018
16:00
Zwolle - Den Bosch
Ezingehal
Meppel
87-77
za.
08-09-2018
21:00
Amsterdam - Zwolle
Ezingehal
Meppel
64-83
za.
08-09-2018
20:30
Limburg United - Leiden
Sporthal Alverberg
Hasselt
81-84
za.
08-09-2018
20:00
Weert - Gloria Giants
Sporthal Boshoven
Weert
72-71
za.
08-09-2018
19:00
Red Giants - Den Bosch
Ezingehal
Meppel
48-129
za.
08-09-2018
20:00
Leuven Bears - Den Helder
Sporthal
Leuven
104-66
za.
08-09-2018
14:00
Solar-systemen Grasshoppers - Rotterdam
Cleijn Duin
Katwijk
65-82
za.
08-09-2018
16:00
Mitteldeutscher BC - Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
79-67
vr.
07-09-2018
19:00
Fraport Skyliners - Groningen
Sporthal
Antwerpen
76-45
do.
06-09-2018
19:30
Rotterdam - Cobra Nova
Topsportcentrum
Rotterdam
126-57
di.
04-09-2018
18:00
Groningen - Telent Giants Antwerp
MartiniPlaza
Groningen
81-69
zo.
02-09-2018
17:00
Oxaco BBC Antwerpen - Den Helder
Capenberg Oxaco Center
Boechout
79-75
zo.
02-09-2018
17:00
Kangoeroes Mechelen - Rotterdam
Winketkaai
Mechelen
101-79
za.
01-09-2018
18:00
Racing Beverwijk - Amsterdam
Sporthal De Walvis
Beverwijk
75-91
za.
01-09-2018
20:45
Oxaco BBC Antwerpen - Weert
Capenberg Oxaco Center
Boechout
76-60
za.
01-09-2018
19:30
Gembo - Den Helder
Sporthal
Deinze
89-81
za.
01-09-2018
19:15
Zwolle - Dreamfield Dolphins
Sporthal
Rijssen
97-45
za.
01-09-2018
19:30
Groningen - Groene Uilen
De Mencke
Uithuizen
118-50
za.
01-09-2018
20:45
Fellow Ekeren - Rotterdam
Sporthal
Eekeren
72-83
zo.
26-08-2018
00:00
Lokomotief - Amsterdam
Van Zweedenzaal
Rijswijk
76-82
zo.
26-08-2018
00:00
Weert - Dreamfield Dolphins
Sporthal Boshoven
Weert
73-58
zo.
26-11-2017
16:00
Den Helder - Zeemacht
Sporthal Sportlaan
Den Helder
73-60
zo.
01-10-2017
16:00
Leiden - Leeuwarden
Vijf Meihal
Leiden
87-57
zo.
01-10-2017
15:00
Den Helder - Amsterdam
Sporthal Sportlaan
Den Helder
37-46
zo.
01-10-2017
16:00
Amsterdam - Zwolle
Sporthal Sportlaan
Den Helder
38-52
zo.
01-10-2017
16:00
Rotterdam - Kangoeroes Basket Willebroek
Topsportcentrum
Rotterdam
84-64
zo.
01-10-2017
17:00
Den Helder - Zwolle
Sporthal Sportlaan
Den Helder
31-38
do.
28-09-2017
19:30
Den Helder - Leiden
Sporthal Wieringen
Hippolytushoef
67-96
do.
28-09-2017
14:00
Zwolle - Den Bosch
Landstede Sportcentrum
Zwolle
58-65
di.
26-09-2017
16:30
Rotterdam - Leiden
Topsportcentrum
Rotterdam
66-77
zo.
24-09-2017
16:00
Leeuwarden - Leiden
Sporthal Kalverdijkje
Leeuwarden
59-67
za.
23-09-2017
20:00
EWE Baskets Oldenburg - Den Bosch
Sporthalle
Oldenburg
70-55
za.
23-09-2017
20:00
Leiden - Amsterdam
Vijf Meihal
Leiden
96-79
za.
23-09-2017
19:30
Weert - Rotterdam
Die Heygrave
Vlijmen
81-84
vr.
22-09-2017
18:00
Giessen '46-ers - Zwolle
Sporthal
Giessen
110-84
wo.
20-09-2017
20:00
Leiden - Den Helder
Vijf Meihal
Leiden
100-63
zo.
17-09-2017
14:00
Weert - Leiden
Sporthal
Contern
62-67
za.
16-09-2017
18:00
Paderborn Baskets - Leeuwarden
Sportzentrum Maspernplatz
Paderborn
75-71
za.
16-09-2017
16:00
Gladiators Trier - Leiden
Sporthal
Contern
82-77
za.
16-09-2017
20:00
AB Contern - Weert
Sporthal
Contern
76-70
vr.
15-09-2017
20:00
ETB Essen - Leeuwarden
Sporthalle
Essen
68-67
vr.
15-09-2017
19:30
Den Bosch - Rasta Vechta
Sporthal 't Zand
Bakel
58-70
vr.
15-09-2017
19:00
Amicale Steinsel - Leiden
Hall Omnisports Alain Marchetti
Steinsel, Luxemburg
106-104
vr.
15-09-2017
19:30
Kangoeroes Basket Willebroek - Groningen
De Schalk
Willebroek
92-96
do.
14-09-2017
20:00
Den Bosch - MLP Academics Heidelberg
De Maaspoort
Den Bosch
74-82
do.
14-09-2017
19:00
Zeemacht - Den Helder
De Brug
Den Helder
87-91
do.
14-09-2017
18:00
Zwolle - Rasta Vechta
Landstede Sportcentrum
Zwolle
66-71
wo.
13-09-2017
20:00
Okapi Aalstar - Groningen
Crelan Forum Aalst
Aalst
88-89
ma.
11-09-2017
20:00
MLP Academics Heidelberg - Den Bosch
Sporthalle
Heidelberg
83-71
zo.
10-09-2017
15:00
Groningen - Den Helder
Sportcentrum Leek
Leek
104-40
zo.
10-09-2017
16:00
Leuven Bears - Leeuwarden
Sporthal
Leuven
66-60
zo.
10-09-2017
16:00
Lokomotief - Amsterdam
Van Zweedenzaal
Rijswijk
80-71
za.
09-09-2017
19:00
Gladiators Trier - Den Bosch
Sporthalle
Trier
84-52
za.
09-09-2017
16:00
Red Giants - Den Helder
Ezingehal
Meppel
60-105
za.
09-09-2017
16:00
Solar Systemen-Grasshoppers - Amsterdam
Cleijn Duin
Katwijk
65-51
za.
09-09-2017
20:00
Okapi Aalstar - Leeuwarden
Sporthal
Aalst
83-57
za.
09-09-2017
19:00
Rasta Vechta - Zwolle
Sporthal
Vechta
87-76
vr.
08-09-2017
19:30
Groningen - Rotterdam
Wildervanckhal
Veendam
116-47
wo.
06-09-2017
19:45
Amsterdam - Windsor University
Apollohal
Amsterdam
67-81
wo.
06-09-2017
20:00
EWE Baskets Oldenburg - Groningen
Sportzaal
Oldenburg
92-86
di.
05-09-2017
20:00
Gembo Borgerhout - Weert
Sporthal Luisbekelaar
Borgerhout
77-72
zo.
03-09-2017
17:00
Okapi Aalstar - Den Bosch
Sporthal
Aalst
76-84
zo.
03-09-2017
16:00
Amsterdam - Zwolle
Sporthal Ezinge
Meppel
48-84
zo.
03-09-2017
14:00
Rotterdam - Kirchheim Knights
Sporthal Ezinge
Meppel
61-81
za.
02-09-2017
19:30
Groningen - Leeuwarden
Sporthal De Mencke
Uithuizen
83-54
za.
02-09-2017
19:00
Amsterdam - Rotterdam
Sporthal Ezinge
Meppel
75-64
za.
02-09-2017
21:00
Zwolle - Kirchheim Knights
Sporthal Ezinge
Meppel
84-69
di.
03-01-2017
19:30
Weert - Black Eagles
Sporthal Boshoven
Weert
98-73
zo.
02-10-2016
19:30
Leiden - Zwolle
Vijf Meihal
Leiden
84-66
zo.
02-10-2016
16:00
Leeuwarden - Amsterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden
74-79
wo.
28-09-2016
19:30
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
73-55
zo.
25-09-2016
16:00
Leiden - Belfius Mons-Hainaut
Vijf Meihal
Leiden
52-81
zo.
25-09-2016
18:15
Limburg United - Zwolle
Sporthal Alverberg
Hasselt
76-69
zo.
25-09-2016
17:00
BV Groningen - Leeuwarden
Oude ALO
Groningen
93-82
zo.
25-09-2016
16:00
Basic Fit Brussel - Den Bosch
Sporthal
Brussel
84-36
za.
24-09-2016
19:30
Groningen - Leeuwarden
Martiniplaza
Groningen
89-56
za.
24-09-2016
20:00
Leiden - Kangoeroes Basket Willebroek
Vijf Meihal
Leiden
75-77
za.
24-09-2016
20:00
Okapi Aalstar - Zwolle
Forum
Aalst
100-77
za.
24-09-2016
19:00
Luik - Den Bosch
Sporthal
Spa
74-43
za.
24-09-2016
19:00
Amsterdam - Rotterdam
Sporthal Oostmeer
Berkel en Rodenrijs
87-97
do.
22-09-2016
19:30
Solar-systemen Grasshoppers - Leiden
Cleijn Duin
Katwijk
77-71
do.
22-09-2016
20:30
St. Truiden KSTBB - Weert
Sporthal
Sint Truiden
54-76
di.
20-09-2016
19:30
Belfius Mons-Hainaut - Leiden
Sporthal
Mons-Hainaut
85-68
zo.
18-09-2016
15:30
Rotterdam - Leiden
Topsportcentrum
Rotterdam
73-70
zo.
18-09-2016
18:00
Weert - Black Eagles
Sporthal Boshoven
Weert
93-89
zo.
18-09-2016
16:00
Vechta - Zwolle
Arena
Vechta
94-72
zo.
18-09-2016
16:00
Okapi Aalstar - Den Bosch
Sporthal
Aalst
zo.
18-09-2016
14:00
Amsterdam - Arantia Larochette
Sporthal
Luxemburg
87-58
za.
17-09-2016
19:30
Zwolle - Groningen
Wildervanckhal
Veendam
66-80
za.
17-09-2016
20:30
Kangoeroes Basket Willebroek - Leiden
De Schalk
Willebroek
104-67
za.
17-09-2016
18:00
Paderborn - Leeuwarden
Benteler Arena
Paderborn
84-68
za.
17-09-2016
20:00
Leuven Bears - Den Bosch
Sporthal
Wilsele
67-65
za.
17-09-2016
15:30
MLP Academics Heidelberg - Amsterdam
Sporthal
Luxemburg
77-41
vr.
16-09-2016
19:30
Groningen - Hamburg Towers
Sportcentum Leek
Leek
65-49
vr.
16-09-2016
20:00
ETB Essen - Leeuwarden
Sporthalle
Essen
81-71
vr.
16-09-2016
19:00
Phoenix Hagen - Weert
Arena am Ischeland
Hagen
117-77
wo.
14-09-2016
19:30
Amsterdam - Landslake Lions
Apollohal
Amsterdam
107-70
zo.
11-09-2016
14:00
Groningen - Hamburg Towers
Sporthalle
Rostock
68-74
zo.
11-09-2016
16:00
Zwolle - Leeuwarden
Sporthal Ezinge
Meppel
84-58
zo.
11-09-2016
15:30
Leuven Bears - Rotterdam
Sporthal
Leuven
115-64
zo.
11-09-2016
14:00
Leiden - Red Giants
Sporthal Ezinge
Meppel
79-37
za.
10-09-2016
16:30
Groningen - Naestved
Sporthalle
Rostock
80-56
za.
10-09-2016
21:00
Red Giants - Leeuwarden
Sporthal Ezinge
Meppel
69-97
za.
10-09-2016
19:30
Black Eagles - Weert
Sporthal de Hazelaar
Rosmalen
47-83
za.
10-09-2016
19:00
Leiden - Zwolle
Sporthal Ezinge
Meppel
66-88
za.
10-09-2016
19:00
Solar-systemen Grasshoppers - Amsterdam
Cleijn Duin
Katwijk
73-90
vr.
09-09-2016
00:00
EWE Baskets Oldenburg - Groningen
(besloten)
Oldenburg
88-101
wo.
07-09-2016
20:00
Grevenbroich - Weert
Sporthal de Bengele
Nederweert
98-81
di.
06-09-2016
20:00
Rotterdam - Cobra Nova
Topsportcentrum
Rotterdam
79-55
zo.
04-09-2016
17:00
BC Göttingen - Groningen
Sparkassen Arena
Göttingen
91-78
zo.
04-09-2016
14:00
Hertener Loewen - Leeuwarden
Sporthalle
Herten
65-77
za.
03-09-2016
00:00
Bremerhaven - Groningen
(besloten)
Bremerhaven
97-87
za.
03-09-2016
16:30
BC Etzella - Leeuwarden
Sporthalle
Herten
67-66
za.
03-09-2016
17:00
Amsterdam - Rotterdam
Apollohal
Amsterdam
74-62
za.
03-09-2016
18:30
Red Giants - Zwolle
Reggehal
Rijssen
52-96
wo.
31-08-2016
19:30
Groningen - Groene Uilen
Sporthal De Beemden
Bedum
82-57
di.
19-01-2016
19:00
Kangoeroes Willebroek - Leiden
De Schalk
Willebroek
95-78
ma.
28-12-2015
15:00
Basic-Fit Brussels - Zwolle
Sporthal
Brussel
95-73
za.
03-10-2015
12:00
Amsterdam - Leeuwarden
Apollohal
Amsterdam
70-66
za.
03-10-2015
19:30
Zwolle - Leiden
Landstede Sportcentrum
Zwolle
56-75
do.
01-10-2015
14:00
Zwolle - Groningen
Landstede Sportcentum
Zwolle
69-73
wo.
30-09-2015
20:00
Leiden - Amsterdam
Vijf Meihal
Leiden
63-81
wo.
30-09-2015
20:00
Mons (Bergen) - Weert
Sporthal
Mons (Bergen)
111-44
wo.
30-09-2015
20:30
Leeuwarden - Red Giants
Sporthal De Vlechttuinen
Urk
75-64
zo.
27-09-2015
16:00
Groningen - Basketball Braunschweig
Martiniplaza
Groningen
72-74
zo.
27-09-2015
20:00
Leiden - Port of Antwerp Giants
Vijf Meihal
Leiden
84-91
zo.
27-09-2015
15:00
Crailsheim - Weert
Sporthal
Wegnez-Pepinster (België)
94-64
zo.
27-09-2015
17:00
Okapi Aalstar - Den Bosch
Okapi Forum
Aalst
97-50
za.
26-09-2015
20:00
Leiden - Kangoeroes Willebroek
Vijf Meihal
Leiden
80-94
za.
26-09-2015
16:00
Den Bosch - Basketball Braunschweig
Maaspoort
Den Bosch
84-80
wo.
23-09-2015
20:30
Kangoeroes Willebroek - Leiden
Sporthal De Schaik
Willebroek
78-66
wo.
23-09-2015
19:00
Port of Antwerp Giants - Den Bosch
Arenahal
Deurne (Bel)
66-40
di.
22-09-2015
19:30
Eisbären Bremerhaven - Groningen
Sporthal
Bremerhaven
100-79
zo.
20-09-2015
13:00
Zwolle - Banvit Basketbol Kulübü
Landstede Sportcentrum
Zwolle
75-92
zo.
20-09-2015
16:30
Weert - Basic Fit Brussels
Sporthal Boshoven
Weert
65-82
zo.
20-09-2015
18:00
Verviers Pepinster - Amsterdam
Sporthal
Luxemburg
95-61
za.
19-09-2015
19:30
Groningen - Bremerhaven
Sportcentrum Leek
Leek
65-72
za.
19-09-2015
20:00
Leeuwarden - ETB Essen
Kalverdijkje
Leeuwarden
56-62
za.
19-09-2015
16:30
Zwolle - Brose Baskets
Landstede Sportcentrum
Zwolle
54-96
za.
19-09-2015
20:15
AB Contern - Amsterdam
Sporthal
Luxemburg
59-81
vr.
18-09-2015
20:00
Okapi Aalstar - Leiden
Forum
Aalst
102-73
vr.
18-09-2015
20:30
Basic Fit Brussels - Weert
Sporthal
Brussel
99-53
wo.
16-09-2015
20:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
50-58
wo.
16-09-2015
19:30
Hamburg Towers - Groningen
Sporthal
Hamburg
76-78
zo.
13-09-2015
13:00
Leuven - Leeuwarden
Sporthal
Steinsel (LUX)
73-50
zo.
13-09-2015
17:00
BG Göttingen - Zwolle
Sparkassen Arena
Göttingen
92-87
za.
12-09-2015
18:30
BC Göttingen - Groningen
Sparkassen Arena
Göttingen
71-59
za.
12-09-2015
18:45
Amicale - Leeuwarden
Sporthal
Steinsel (LUX)
52-53
za.
12-09-2015
19:30
Limburg United - Leiden
Sporthal Olympia
Bree
95-71
za.
12-09-2015
19:00
Black Eagles - Weert
Sporthal De Hazelaar
Rosmalen
57-55
za.
12-09-2015
19:00
Grasshoppers - Amsterdam
Sporthal Cleijn Duin
Katwijk
64-83
za.
12-09-2015
16:00
Rotterdam - Hertener Löwen
Topsportcentrum
Rotterdam
63-85
vr.
11-09-2015
18:30
Antwerp Giants - Leeuwarden
Sporthal
Steinsel (Lux)
91-70
wo.
09-09-2015
20:00
Weert - CUVA Houthalen
Sporthal De Bengele
Nederweert
66-83
za.
05-09-2015
19:00
Groene Uilen - Leeuwarden
Willem Alexander Sportcentrum
Groningen
42-84
za.
05-09-2015
19:00
Zwolle - Zwolle U24
Reggehal
Rijssen
109-46
za.
05-09-2015
17:00
Grevenbroich - Weert
Sporthal
Grevenbroich
68-53
za.
05-09-2015
19:30
Hoppers - Amsterdam
Sporthal De Vredehof
Hoorn
46-80
za.
05-09-2015
16:00
Rotterdam - CobraNova
Alexanderhal
Rotterdam
75-70
wo.
02-09-2015
19:30
Landslake Lions - Amsterdam
Indoor Centrum
Landsmeer
64-90
za.
29-08-2015
17:00
Zwolle - Red Giants
De Stamper
Vriezenveen
93-81
za.
29-08-2015
19:00
Team Triple Treat - Amsterdam
Spaarnehal
Haarlem
67-74
di.
17-02-2015
16:00
Leiden - Limburg United
Vijf Meihal
Leiden
89-72
di.
10-02-2015
16:00
Charleroi - Leiden
Spiroudome
Charleroi
81-74
zo.
02-11-2014
16:00
Kangoeroes Basket Willebroek - Leiden
Sporthal Boom
Boom
89-70
do.
23-10-2014
20:00
Groningen - Groene Uilen
De Mencke
Uithuizen
98-47
di.
30-09-2014
14:00
Zwolle - Leiden
Landstede Sportcentrum
Zwolle
78-70
zo.
28-09-2014
16:00
Den Bosch - Kangoeroes Basket Willebroek
Maaspoort
Den Bosch
85-76
za.
27-09-2014
20:30
Limburg United - Leeuwarden
Sporthal
Knokke
113-80
za.
27-09-2014
18:00
Black Star Mersch - Weert
Hall Omnisports
Mersch
69-57
za.
27-09-2014
19:30
Luik - Den Helder
Sporthal
Luik
92-64
do.
25-09-2014
20:00
Verviers-Pepinster - Weert
Halle de Paire
Wegnez-Pepinster
80-47
wo.
24-09-2014
19:30
Leuven - Leiden
Sporthal
Leuven
86-65
wo.
24-09-2014
20:00
Port of Antwerp Giants - Zwolle
Sporthal
Sint-Niklaas (Antwerpen)
86-77
di.
23-09-2014
20:30
Limburg United - Leiden
Sporthal
Zonhoven
78-86
zo.
21-09-2014
16:00
Groningen - Rotterdam
Martiniplaza
Groningen
82-69
zo.
21-09-2014
17:00
Phoenix Hagen - Leeuwarden
Sporthal
Hagen
131-105
zo.
21-09-2014
16:30
Leiden - Zwolle
Vijf Meihal
Leiden
98-81
zo.
21-09-2014
15:00
Limburg United - Den Helder
Sporthal
Hasselt
102-75
zo.
21-09-2014
16:00
Team Thijs - Amsterdam
De Arcus
Wijchen
104-92
za.
20-09-2014
17:00
ETB Essen - Leeuwarden
Sporthal
Essen
103-81
za.
20-09-2014
20:00
Leiden - Leuven
Vijf Meihal
Leiden
61-94
za.
20-09-2014
19:30
Recklinghausen - Weert
Sporthal
Recklinghausen
69-64
za.
20-09-2014
16:00
BCC Monthey - Den Bosch
Hall du Paire
Monthey
73-69
vr.
19-09-2014
19:30
Groningen - Hamburg Towers
Sportcentrum Leek
Leek
73-82
do.
18-09-2014
20:00
Leiden - Kangoeroes Basket Willebroek
Vijf Meihal
Leiden
87-91
wo.
17-09-2014
21:00
Rotterdam - Binnenland
Alexanderhal
Rotterdam
59-65
wo.
17-09-2014
20:00
ETB Wohnbau Baskets - Zwolle
Ernestinenstrasse
Essen
79-61
zo.
14-09-2014
15:00
Basic Fit Brussels - Groningen
Sporthal
Brussel
81-53
zo.
14-09-2014
18:00
Rasta Vechta - Leeuwarden
Rasta Dome
Vechta
95-73
zo.
14-09-2014
19:30
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
77-68
zo.
14-09-2014
17:00
Attacus - Weert
Zwijssen College
Veghel
46-86
zo.
14-09-2014
15:00
Giessen 46ers - Den Helder
Sporthal
Bad Neuenahr-Ahrweiler
78-83
za.
13-09-2014
20:00
Leuven Bears - Groningen
Sporthal
Leuven
20-18
za.
13-09-2014
20:30
Okapi Aalster - Den Bosch
Het Forum
Aalst
88-82
za.
13-09-2014
19:00
Zwolle - ETB Wohnbau Baskets
Sporthal
Emmeloord
80-66
za.
13-09-2014
20:00
Cangeroes - Rotterdam
Nieuw Welgelegen
Utrecht
56-76
za.
13-09-2014
17:30
Hamburg - Den Helder
Sporthal
Bad Neuenahr-Ahrweiler
88-84
vr.
12-09-2014
20:30
Limburg United - Den Bosch
Sporthal Alverberg
Hasselt
92-75
vr.
12-09-2014
20:00
Weert - Kangoeroes Basket Willebroek
Sporthal De Bengele
Nederweert
64-83
vr.
12-09-2014
20:30
BG Göttingen - Zwolle
Sparkassen Arena
Göttingen
96-100
vr.
12-09-2014
20:00
Bayreuth - Den Helder
Sporthal
Bad Neuenahr-Ahrweiler
78-60
do.
11-09-2014
20:30
Red Giants - Leeuwarden
Sporthal Ezinge
Meppel
70-78
wo.
10-09-2014
19:30
Den Helder - Limburg United
Kingsdome
Den Helder
77-88
wo.
10-09-2014
20:00
Kangoeroes Basket Willebroek - Leiden
De Schalk
Willebroek
91-75
wo.
10-09-2014
00:00
Eisbären Bremerhaven - Groningen
Sporthal
Bremerhaven
92-45
zo.
07-09-2014
15:00
Verviers Pepinster - Den Bosch
Sporthal
Pepinster
68-76
zo.
07-09-2014
17:00
Limburg United - Weert
Sporthal
Lommel
90-54
za.
06-09-2014
19:00
Groningen - Leuven Bears
Sporthal
Assen
68-77
za.
06-09-2014
19:30
Leeuwarden - Groene Uilen
Kalverdijkje 2
Leeuwarden
88-75
za.
06-09-2014
20:00
Kangoeroes Basket Willebroek - Den Bosch
Sporthal
Willebroek
74-68
za.
06-09-2014
20:00
Zwolle - Red Giants
Sporthal
Vriezenveen
75-53
za.
06-09-2014
19:30
Den Helder - Trier
Kingsdome
Den Helder
66-76
vr.
05-09-2014
19:30
Groningen - Chemnitz 99
Sporthal De Mencke
Uithuizen
68-58
vr.
05-09-2014
19:00
Weert - Grevenbroich Elephants
Sporthal
Swalmen
64-57
wo.
03-09-2014
19:30
Port of Antwerp Giants - Den Helder
Sporthal Roosendael
Merksem
96-71
za.
30-08-2014
20:00
Red Giants - Rotterdam
Ezingehal
Meppel
81-66
vr.
29-08-2014
19:30
Den Helder - Red Giants
Kingsdome
Den Helder
85-59
zo.
24-08-2014
17:00
Gembo BBV - Rotterdam
Sporthal Luisbekelaar
Borgerhout
104-89
wo.
20-08-2014
19:30
Rotterdam - Gembo BBC
Topsportcentrum
Rotterdam
98-99
zo.
29-09-2013
16:00
RBC Verviers Pepinster - Leeuwarden
Hall du Paire
Verviers
90-63
za.
28-09-2013
16:00
Groningen - Eisbären Bremerhaven
Martiniplaza
Groningen
69-56
za.
28-09-2013
16:00
Leuven Bears - Zwolle
Stedelijk Sportcentrum
Knokke-Heist
85-80
za.
28-09-2013
18:00
Leiden - Excelsior Brussels
KingsDome
Den Helder
60-79
za.
28-09-2013
20:00
Den Helder - Liege Basket
KingsDome
Den Helder
58-72
za.
28-09-2013
20:30
Kangoeroes Basket - Weert
De Schalk
Willebroek
86-60
za.
28-09-2013
19:00
- Rotterdam
Arcus
Wijchen
83-47
vr.
27-09-2013
18:00
Leiden - Liege Basket
KingsDome
Den Helder
58-89
vr.
27-09-2013
20:00
Den Helder - Excelsior Brussels
KingsDome
Den Helder
90-95
wo.
25-09-2013
20:00
Leuven Bears - Weert
Sporthal Wilsele
Leuven
78-54
di.
24-09-2013
20:00
Okapi Aalstar - Den Helder
Okapi Forum
Aalst
104-53
ma.
23-09-2013
21:00
Groene Uilen - Groningen
Struikhal
Groningen
44-83
zo.
22-09-2013
14:00
Zwolle - BG Göttingen
Landstede Sportcentum
Zwolle
80-73
zo.
22-09-2013
16:00
Den Bosch - Rotterdam
Sportcentum Maaspoort
Den Bosch
89-70
zo.
22-09-2013
16:00
Leeuwarden - Kangoeroes Basket
Wiardahal, Leeuwarden
Leeuwarden
68-84
zo.
22-09-2013
16:00
Leiden -
Vijf Meihal
Leiden
62-72
za.
21-09-2013
19:00
Leeuwarden - BG Göttingen
Bospadhal
Emmeloord
78-86
za.
21-09-2013
20:00
Weert - Kangoeroes Basket
Sporthal Boshoven
Weert
61-87
vr.
20-09-2013
19:30
Groningen - Den Helder
Sporthal De Mencke
Uithuizen
78-73
vr.
20-09-2013
19:00
Zwolle - Leuven Bears
Landstede Sportcentrum
Zwolle
70-65
do.
19-09-2013
19:00
Den Bosch - RBC Verviers-Pepinster
Sportcentum Maaspoort
Den Bosch
77-52
wo.
18-09-2013
19:00
Paderborn -
Sportzentrum Maspernplatz
Paderborn
61-70
wo.
18-09-2013
20:00
Port of Antwerp Giants - Leiden
Arenahal
Deurne
83-61
ma.
16-09-2013
19:00
BC Telenet Oostende - Groningen
Sleuyter Arena
Oostende
78-51
zo.
15-09-2013
15:00
- Kangoeroes Basket
Sportcentrum Arcus
Wijchen
80-75
zo.
15-09-2013
16:00
Leuven Bears - Den Bosch
Sporthal Wilsele
Wilsele
72-69
zo.
15-09-2013
17:00
Mons Hainaut - Groningen
Mons Arena
Mons
66-68
za.
14-09-2013
19:30
Den Helder - Flexwerk/Orca's
KingsDome
Den Helder
121-65
za.
14-09-2013
20:00
Liege Basket - Den Bosch
Espace Sports
Fléron
92-68
za.
14-09-2013
20:00
Weert - Groene Uilen
Boshoven
Weert
73-63
za.
14-09-2013
20:00
Leiden - Port of Antwerp Giants
Vijf Meihal
Leiden
56-72
za.
14-09-2013
20:00
- Leuven Bears
Sportcentrum Arcus
Wijchen
85-91
za.
14-09-2013
19:00
BG Göttingen - Zwolle
S-Arena
Göttingen
81-69
za.
14-09-2013
17:30
Almonte - Rotterdam
Eckart
Eindhoven
52-81
vr.
13-09-2013
19:30
BG Göttingen - Zwolle
S-Arena
Göttingen
75-53
vr.
13-09-2013
20:00
Almere Pioneers - Rotterdam
Almere Poort
Almere
wo.
11-09-2013
19:00
Rasta Vechta - Leeuwarden
Rasta Dome
Vechta
111-71
wo.
11-09-2013
19:30
Port of Antwerp Giants - Groningen
Stedelijke Sporthal Winkeltkaai
Mechelen
77-57
wo.
11-09-2013
19:45
ETB Wohnbau Baskets - Weert
Sportpark
Essen
85-63
wo.
11-09-2013
20:00
Leiden - Leuven Bears
Vijf Meihal
Leiden
74-80
di.
10-09-2013
19:00
RBC Verviers-Pepinster - Den Bosch
Hall du Paire
Verviers
55-73
di.
10-09-2013
00:00
BC Vlissingen - Rotterdam
Baskensburg
Vlissingen
57-71
ma.
09-09-2013
20:30
Groene Uilen - Leeuwarden
Struikhal
Groningen
69-95
zo.
08-09-2013
14:30
- Leuven Bears
Ardenne Arena
Ardenne
73-68
zo.
08-09-2013
17:00
Basket Groot Willebroek - Den Bosch
Sporthal De Schalk
Willebroek
94-89
za.
07-09-2013
15:30
Zwolle - Leiden
De Sypel
Harderwijk
69-67
za.
07-09-2013
17:30
Excelsior Brussels - Den Helder
Omnisporthal
Neder-over-Heembeek (Bel)
95-76
za.
07-09-2013
18:00
Cuxhaven - Leeuwarden
Rundturnhalle
Cuxhaven
87-78
za.
07-09-2013
18:00
- Mons-Hainaut
Ardenne Arena
Ardenne
49-84
za.
07-09-2013
19:30
City Basket Recklinghausen - Weert
V-Arena
Recklinghausen
84-68
za.
07-09-2013
20:00
Groningen - Kangoeroes Basket
Sportcentrum Leek
Leek
78-75
vr.
06-09-2013
19:30
Groningen - Rotterdam
Wildervanckhal Veendam
Veendam
77-39
vr.
06-09-2013
19:30
Port of Antwerp Giants - Den Helder
Sporthal Roosendael
Merksem (Bel)
86-80
do.
05-09-2013
19:00
Den Bosch - Port of Antwerp Giants
De Maaspoort
Den Bosch
86-56
do.
05-09-2013
20:00
Red Giants - Zwolle
Het Vledder, Meppel
Meppel
54-81
wo.
04-09-2013
20:00
Weert - Cuva Houthalen
Sporthal De Bengele
Nederweert
75-85
wo.
04-09-2013
00:00
Rotterdam - Binnenland
Topsporthal
Rotterdam
60-63
zo.
01-09-2013
16:00
Basket T71 Diddeleng - Den Bosch
Centre Sportif René Hartmann
Dudelange (Lux)
61-76
za.
31-08-2013
17:00
Flexwerk Orca's - Leeuwarden
De Vlechttuinen
Urk
81-97
za.
31-08-2013
19:00
Amicale Steinsel - Den Bosch
Hall Omnisports Alain Marchetti
Steinsel (Lux)
69-90
za.
31-08-2013
19:00
Landslake Lions - Amsterdam
ICL
Landsmeer
39-73
za.
31-08-2013
20:00
Kangoeroes Basket - Groningen
De Schalk
Willebroek (Bel)
65-59
za.
31-08-2013
20:00
- AS Zolwer
De Horstacker
Nijmegen
93-47
wo.
28-08-2013
19:30
Den Helder - Amsterdam
Kingsdome
Den Helder
83-59
za.
24-08-2013
14:00
Rotterdam - Almonte
Rotterdam
Rotterdam
85-58
za.
24-08-2013
20:00
Den Helder - BasicsMelsele
Den Helder
Den Helder
90-76

Stand

Team Pnt 
Landstede Basketbal Zwolle 13  13  26 
Donar Groningen 13  10  20 
Zorg en Zekerheid Leiden 10  18 
New Heroes Den Bosch 11  18 

Dutch Windmills Dordrecht 12  12 
Feyenoord Rotterdam 13 
Aris Leeuwarden 13 
Den Helder Suns 14  10 

Basketball Academie Limburg 13  11 
10  Apollo Amsterdam 14  12 

Volg ons op:

De facebook van basketballleagueDe twitter van basketballleague De instagram van basketballleague

Deel ons op:

Spelerstatistieken