za. 26-05 19:30
GRO
80

LDN
69
di. 29-05 19:30
LDN
66

GRO
73
vr. 22-06 19:30
BEL
60

ORA
66
do. 28-06 20:00
ORA
77

ROE
52
zo. 01-07 18:00
ORA
81

ITA
66
vr. 14-09 20:00
ORA vs
HON
ma. 17-09 0:00
LIT vs
ORA
do. 20-09 0:00
SIG vs
GRO
za. 22-09 20:00
GRO vs
SIG
wo. 03-10 19:00
KAP vs
LDN
Onepage website, makkelijk websites bouwen

Feyenoord Basketbal Rotterdam    www.rotterdambasketbal.nl/


Routebeschrijving

Vanuit Utrecht (A20) - Bij het Terbregseplein de A16 richting Dordrecht, afslag Rotterdam Feijenoord (afslag 24) (voor de Van Brienenoordbrug voorsorteren op parallelbaan). Volg de borden richting de Kuip en later de borden naar P1. Het Topsportcentrum ligt naast de Kuip. Vanuit Den Haag (A13) - Bij het Kleinpolderplein de A20 richting Dordrecht, bij het Terbregseplein de A16 richting Dordrecht, afslag Rotterdam Feijenoord (afslag 24) (voor de Van Brienenoordbrug al voorsorteren op parallelbaan). Vervolg vanuit Utrecht. Vanuit Gorinchem/Dordrecht (A15/A16) - Bij het knooppunt Ridderkerk de A16 richting Den Haag, afslag Rotterdam Feijenoord (afslag 24). Vervolg als vanuit Utrecht.
 

 

Feyenoord Basketbal Rotterdam
Statistieken

Postbus 8108
3009 AC Rotterdam
T

www.rotterdambasketbal.nl/


Hoofdsponsor:
Forward Lease

Sporthal:
Van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam
T 010 497 1200

Contactpersoon:
Paul de Vos
T 06 5060 3091
E p.devos@rotterdambasketbal.nl

Media informatie:
Sophie de Vos
T
E communicatie@rotterdambasketbal.nl

Teammanager informatie:
Hesley Matroos
T 06 2292 6751
E matroos.h@gmail.com

Kleding thuis:
groen
Kleding reserve:
wit

Nieuws

 

Spelers

 
 

Staf

 
 

Wedstrijden

za.
06-10-2018
20:00
Den Bosch - Rotterdam
De Maaspoort
Den Bosch
za.
13-10-2018
19:45
Rotterdam - Dordrecht
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
20-10-2018
20:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
do.
25-10-2018
19:45
Rotterdam - Den Helder
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
28-10-2018
15:00
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
Groningen
za.
03-11-2018
19:45
Rotterdam - Amsterdam
Topsportcentrum 1
Rotterdam
do.
08-11-2018
20:00
Weert - Rotterdam
Sporthal Boshoven
Weert
za.
10-11-2018
19:45
Rotterdam - Leeuwarden
Topsportcentrum 2
Rotterdam
za.
17-11-2018
19:45
Rotterdam - Den Bosch
Topsportcentrum 2
Rotterdam
do.
22-11-2018
19:45
Rotterdam - Zwolle
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
25-11-2018
16:00
Dordrecht - Rotterdam
Sportboulevard
Dordrecht
do.
06-12-2018
19:45
Rotterdam - Leiden
Topsportcentrum 2
Rotterdam
za.
08-12-2018
19:30
Den Helder - Rotterdam
Sporthal Sportlaan
Den Helder
za.
15-12-2018
20:30
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
Rotterdam
vr.
21-12-2018
20:00
Amsterdam - Rotterdam
Apollohal
Amsterdam
do.
03-01-2019
19:45
Rotterdam - Weert
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
05-01-2019
20:00
Leeuwarden - Rotterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden
za.
12-01-2019
20:00
Den Bosch - Rotterdam
De Maaspoort
Den Bosch
za.
26-01-2019
20:30
Rotterdam - Dordrecht
Topsportcentrum 2
Rotterdam
za.
02-02-2019
20:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
Leiden
zo.
10-02-2019
14:30
Rotterdam - Den Helder
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
16-02-2019
19:30
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
Groningen
za.
02-03-2019
19:45
Rotterdam - Amsterdam
Topsportcentrum 2
Rotterdam
do.
07-03-2019
20:00
Weert - Rotterdam
Sporthal Boshoven
Weert
za.
09-03-2019
19:45
Rotterdam - Leeuwarden
Topsportcentrum 1
Rotterdam
do.
21-03-2019
19:45
Rotterdam - Den Bosch
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
23-03-2019
19:45
Rotterdam - Zwolle
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
31-03-2019
16:00
Dordrecht - Rotterdam
Sportboulevard
Dordrecht
za.
06-04-2019
19:45
Rotterdam - Leiden
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
13-04-2019
19:30
Den Helder - Rotterdam
Sporthal Sportlaan
Den Helder
do.
18-04-2019
19:45
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
20-04-2019
16:00
Amsterdam - Rotterdam
Apollohal
Amsterdam
do.
25-04-2019
19:45
Rotterdam - Weert
Topsportcentrum 1
Rotterdam
zo.
28-04-2019
16:00
Leeuwarden - Rotterdam
Kalverdijkje
Leeuwarden
za.
06-10-2018
20:00
Den Bosch - Rotterdam
De Maaspoort
za.
13-10-2018
19:45
Rotterdam - Dordrecht
Topsportcentrum 1
za.
20-10-2018
20:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
do.
25-10-2018
19:45
Rotterdam - Den Helder
Topsportcentrum 1
zo.
28-10-2018
15:00
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
za.
03-11-2018
19:45
Rotterdam - Amsterdam
Topsportcentrum 1
do.
08-11-2018
20:00
Weert - Rotterdam
Sporthal Boshoven
za.
10-11-2018
19:45
Rotterdam - Leeuwarden
Topsportcentrum 2
za.
17-11-2018
19:45
Rotterdam - Den Bosch
Topsportcentrum 2
do.
22-11-2018
19:45
Rotterdam - Zwolle
Topsportcentrum 1
zo.
25-11-2018
16:00
Dordrecht - Rotterdam
Sportboulevard
do.
06-12-2018
19:45
Rotterdam - Leiden
Topsportcentrum 2
za.
08-12-2018
19:30
Den Helder - Rotterdam
Sporthal Sportlaan
za.
15-12-2018
20:30
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
vr.
21-12-2018
20:00
Amsterdam - Rotterdam
Apollohal
do.
03-01-2019
19:45
Rotterdam - Weert
Topsportcentrum 1
za.
05-01-2019
20:00
Leeuwarden - Rotterdam
Kalverdijkje
za.
12-01-2019
20:00
Den Bosch - Rotterdam
De Maaspoort
za.
26-01-2019
20:30
Rotterdam - Dordrecht
Topsportcentrum 2
za.
02-02-2019
20:00
Leiden - Rotterdam
Vijf Meihal
zo.
10-02-2019
14:30
Rotterdam - Den Helder
Topsportcentrum 1
za.
16-02-2019
19:30
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
za.
02-03-2019
19:45
Rotterdam - Amsterdam
Topsportcentrum 2
do.
07-03-2019
20:00
Weert - Rotterdam
Sporthal Boshoven
za.
09-03-2019
19:45
Rotterdam - Leeuwarden
Topsportcentrum 1
do.
21-03-2019
19:45
Rotterdam - Den Bosch
Topsportcentrum 1
za.
23-03-2019
19:45
Rotterdam - Zwolle
Topsportcentrum 1
zo.
31-03-2019
16:00
Dordrecht - Rotterdam
Sportboulevard
za.
06-04-2019
19:45
Rotterdam - Leiden
Topsportcentrum 1
za.
13-04-2019
19:30
Den Helder - Rotterdam
Sporthal Sportlaan
do.
18-04-2019
19:45
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
za.
20-04-2019
16:00
Amsterdam - Rotterdam
Apollohal
do.
25-04-2019
19:45
Rotterdam - Weert
Topsportcentrum 1
zo.
28-04-2019
16:00
Leeuwarden - Rotterdam
Kalverdijkje

Stand

Team G W L Pnt 
Donar Groningen 0 0 0
Landstede Basketbal Zwolle 0 0 0

Zorg en Zekerheid Leiden Basketball 0 0 0
New Heroes Basketball Den Bosch 0 0 0
Feyenoord Basketbal Rotterdam 0 0 0
Aris Leeuwarden 0 0 0

Apollo Amsterdam 0 0 0
Den Helder Suns 0 0 0
Basketball Academie Limburg 0 0 0
10  Dutch Windmills Dordrecht 0 0 0

Volg ons op:

De facebook van basketballleagueDe twitter van basketballleague De instagram van basketballleague

Deel ons op:

Spelerstatistieken