za. 08-12 19:30
DHE
76

RDM
67
za. 08-12 20:00
LWD
81

LDN
95
za. 08-12 20:00
AMS
60

ZWO
91
zo. 09-12 16:00
DOR
75

GRO
76
zo. 09-12 18:00
LIM
49

DBO
80
wo. 12-12 18:30
BAK vs
LDN
wo. 12-12 19:30
GRO vs
DIN
do. 13-12 19:30
ZWO vs
DBO
do. 13-12 20:00
GRA vs
GRO
za. 15-12 20:00
LDN vs
DHE
Onepage website, makkelijk websites bouwen

Donar Groningen    www.donar.nl


Routebeschrijving

Vanuit Drachten: Afslag Bedum. Rotonde richting Bedum volgen.Na rotonde rechts aanhouden.Vanuit Assen: In Groningen bij kruispunt zuidelijke rondweg links af. Hier ANWB-borden Martiniplaza aanhouden.
 

 

Donar Groningen
Statistieken

Postbus 2551
9704 CN Groningen
T 050 721 0954

www.donar.nl
info@donar.nl

Hoofdsponsor:


Sporthal:
Leonard Springerlaan 2
9727 KB Groningen
T 050 522 2777

Contactpersoon:
Hayo Bijl
T 050 721 0954 of 06 4493 4448
E h.bijl@donar.nl

Media informatie:
Peter van der Molen
T 06 4755 6320
E p.vandermolen@donar.nl

Teammanager informatie:
Hans Besselink
T 06 5317 3868
E h.besselink@donar.nl

Kleding thuis:
wit/wit
Kleding reserve:
blauw/blauw

Nieuws

 

Spelers

 
 

Staf

 
 

Wedstrijden

za.
01-09-2018
19:30
Groningen - Groene Uilen
De Mencke
Uithuizen
118-50
di.
04-09-2018
18:00
Groningen - Telent Giants Antwerp
MartiniPlaza
Groningen
81-69
vr.
07-09-2018
19:00
Fraport Skyliners - Groningen
Sporthal
Antwerpen
76-45
za.
08-09-2018
16:00
Mitteldeutscher BC - Groningen
Lotto Arena
Antwerpen
79-67
di.
11-09-2018
20:00
BC Oostende - Groningen
Lange Munte
Kortrijk
77-73
vr.
14-09-2018
19:30
Groningen - Okapi Aalstar
Wildervanckhal
Veendam
79-64
zo.
16-09-2018
15:00
Groningen - Basic-Fit Brussels
MartiniPlaza
Groningen
90-68
do.
20-09-2018
20:00
Z-Mobile Prishtina - Groningen
Pallati i Rinise dhe Sporteve
Pristina
84-64
za.
22-09-2018
20:00
Groningen - Z-Mobile Prishtina
MartiniPlaza
Groningen
80-55
di.
25-09-2018
20:00
Groningen - Fribourg Olympic
MartiniPlaza
Groningen
67-72
vr.
28-09-2018
20:00
Fribourg Olympic - Groningen
Salle Sainte-Croix
Fribourg
79-77
za.
06-10-2018
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
Groningen
74-69
zo.
07-10-2018
19:30
Groningen - Weert
MartiniPlaza
Groningen
90-53
wo.
10-10-2018
19:30
Groningen - Leeuwarden
MartiniPlaza
Groningen
91-57
za.
13-10-2018
19:30
Groningen - Den Bosch
MartiniPlaza
Groningen
80-75
wo.
17-10-2018
19:30
Groningen - Istanbul BBSK
Sportcentrum Leek
Leek
90-81
zo.
21-10-2018
14:00
Zwolle - Groningen
Landstede Sportcentrum
Zwolle
88-81
wo.
24-10-2018
19:30
Pinar Karsiyaka - Groningen
Mustafa Kemel Atatürk
Izmir (Turkijke)
64-69
zo.
28-10-2018
16:00
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
Groningen
90-59
wo.
31-10-2018
18:00
Spirou Basket - Groningen
Sprioudome
Charleroi (België)
92-64
za.
03-11-2018
19:30
Den Helder - Groningen
Sporthal Sportlaan
Den Helder
73-91
wo.
07-11-2018
17:00
Istanbul BBSK - Groningen
Cebeci Spor Kompleksi
Istanbul (Turkije)
47-85
zo.
11-11-2018
15:00
Groningen - Amsterdam
MartiniPlaza
Groningen
86-55
wo.
14-11-2018
19:30
Groningen - Pinar Karsiyaka
MartiniPlaza
Groningen
89-83
zo.
18-11-2018
18:00
Weert - Groningen
Sporthal Boshoven
Weert
60-105
di.
20-11-2018
19:30
Groningen - Spirou Basket
MartiniPlaza
Groningen
76-73
do.
22-11-2018
20:00
Leeuwarden - Groningen
Kalverdijkje
Leeuwarden
60-97
za.
24-11-2018
20:00
Den Bosch - Groningen
De Maaspoort
Den Bosch
73-65
di.
27-11-2018
19:30
Groningen - Den Helder
MartiniPlaza
Groningen
110-83
do.
06-12-2018
19:30
Groningen - Zwolle
MartiniPlaza
Groningen
84-90
zo.
09-12-2018
16:00
Dordrecht - Groningen
Sportboulevard
Dordrecht
75-76
wo.
12-12-2018
19:30
Groningen - Dinamo Sassari
MartiniPlaza
Groningen
do.
13-12-2018
20:00
Solar-systemen Grasshoppers - Groningen
Cleijn Duin
Katwijk
za.
15-12-2018
20:30
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
Rotterdam
wo.
19-12-2018
18:00
Petrolina AEK - Groningen
Kition Athletic Center
Larnaca (Cyprus)
do.
03-01-2019
20:00
Leiden - Groningen
Vijf Meihal
Leiden
za.
05-01-2019
16:00
Amsterdam - Groningen
Apollohal
Amsterdam
wo.
09-01-2019
19:30
Groningen - Pallacanestro Varese
MartiniPlaza
Groningen
do.
10-01-2019
19:30
Groningen - Dordrecht
MartiniPlaza
Groningen
za.
12-01-2019
19:30
Groningen - Weert
MartiniPlaza
Groningen
zo.
20-01-2019
16:00
Leeuwarden - Groningen
Kalverdijkje
Leeuwarden
wo.
23-01-2019
20:30
Dinamo Sassari - Groningen
Palaserradimigni
Sassari (Italië)
za.
26-01-2019
19:30
Groningen - Den Bosch
MartiniPlaza
Groningen
wo.
30-01-2019
19:30
Groningen - Petrolina AEK
MartiniPlaza
Groningen
za.
02-02-2019
19:30
Groningen - Zwolle
MartiniPlaza
Groningen
wo.
06-02-2019
20:30
Pallacanestro Varese - Groningen
Enerxenia Arena
Varese
zo.
10-02-2019
16:00
Dordrecht - Groningen
Sportboulevard
Dordrecht
za.
16-02-2019
19:30
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
Groningen
za.
02-03-2019
19:30
Den Helder - Groningen
Sporthal Sportlaan
Den Helder
do.
07-03-2019
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
Groningen
za.
09-03-2019
16:00
Amsterdam - Groningen
Apollohal
Groningen
do.
21-03-2019
20:00
Weert - Groningen
Sporthal Boshoven
Weert
za.
23-03-2019
19:30
Groningen - Leeuwarden
MartiniPlaza
Groningen
do.
04-04-2019
20:00
Den Bosch - Groningen
De Maaspoort
Den Bosch
za.
06-04-2019
19:30
Zwolle - Groningen
Landstede Sportcentrum
Zwolle
za.
13-04-2019
19:30
Groningen - Dordrecht
MartiniPlaza
Groningen
do.
18-04-2019
19:45
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
Rotterdam
za.
20-04-2019
19:30
Groningen - Den Helder
MartiniPlaza
Groningen
do.
25-04-2019
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
Groningen
zo.
28-04-2019
16:00
Groningen - Amsterdam
MartiniPlaza
Groningen
za.
01-09-2018
19:30
Groningen - Groene Uilen
De Mencke
118-50
di.
04-09-2018
18:00
Groningen - Telent Giants Antwerp
MartiniPlaza
81-69
vr.
07-09-2018
19:00
Fraport Skyliners - Groningen
Sporthal
76-45
za.
08-09-2018
16:00
Mitteldeutscher BC - Groningen
Lotto Arena
79-67
di.
11-09-2018
20:00
BC Oostende - Groningen
Lange Munte
77-73
vr.
14-09-2018
19:30
Groningen - Okapi Aalstar
Wildervanckhal
79-64
zo.
16-09-2018
15:00
Groningen - Basic-Fit Brussels
MartiniPlaza
90-68
do.
20-09-2018
20:00
Z-Mobile Prishtina - Groningen
Pallati i Rinise dhe Sporteve
84-64
za.
22-09-2018
20:00
Groningen - Z-Mobile Prishtina
MartiniPlaza
80-55
di.
25-09-2018
20:00
Groningen - Fribourg Olympic
MartiniPlaza
67-72
vr.
28-09-2018
20:00
Fribourg Olympic - Groningen
Salle Sainte-Croix
79-77
za.
06-10-2018
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
74-69
zo.
07-10-2018
19:30
Groningen - Weert
MartiniPlaza
90-53
wo.
10-10-2018
19:30
Groningen - Leeuwarden
MartiniPlaza
91-57
za.
13-10-2018
19:30
Groningen - Den Bosch
MartiniPlaza
80-75
wo.
17-10-2018
19:30
Groningen - Istanbul BBSK
Sportcentrum Leek
90-81
zo.
21-10-2018
14:00
Zwolle - Groningen
Landstede Sportcentrum
88-81
wo.
24-10-2018
19:30
Pinar Karsiyaka - Groningen
Mustafa Kemel Atatürk
64-69
zo.
28-10-2018
16:00
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
90-59
wo.
31-10-2018
18:00
Spirou Basket - Groningen
Sprioudome
92-64
za.
03-11-2018
19:30
Den Helder - Groningen
Sporthal Sportlaan
73-91
wo.
07-11-2018
17:00
Istanbul BBSK - Groningen
Cebeci Spor Kompleksi
47-85
zo.
11-11-2018
15:00
Groningen - Amsterdam
MartiniPlaza
86-55
wo.
14-11-2018
19:30
Groningen - Pinar Karsiyaka
MartiniPlaza
89-83
zo.
18-11-2018
18:00
Weert - Groningen
Sporthal Boshoven
60-105
di.
20-11-2018
19:30
Groningen - Spirou Basket
MartiniPlaza
76-73
do.
22-11-2018
20:00
Leeuwarden - Groningen
Kalverdijkje
60-97
za.
24-11-2018
20:00
Den Bosch - Groningen
De Maaspoort
73-65
di.
27-11-2018
19:30
Groningen - Den Helder
MartiniPlaza
110-83
do.
06-12-2018
19:30
Groningen - Zwolle
MartiniPlaza
84-90
zo.
09-12-2018
16:00
Dordrecht - Groningen
Sportboulevard
75-76
wo.
12-12-2018
19:30
Groningen - Dinamo Sassari
MartiniPlaza
do.
13-12-2018
20:00
Solar-systemen Grasshoppers - Groningen
Cleijn Duin
za.
15-12-2018
20:30
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
wo.
19-12-2018
18:00
Petrolina AEK - Groningen
Kition Athletic Center
do.
03-01-2019
20:00
Leiden - Groningen
Vijf Meihal
za.
05-01-2019
16:00
Amsterdam - Groningen
Apollohal
wo.
09-01-2019
19:30
Groningen - Pallacanestro Varese
MartiniPlaza
do.
10-01-2019
19:30
Groningen - Dordrecht
MartiniPlaza
za.
12-01-2019
19:30
Groningen - Weert
MartiniPlaza
zo.
20-01-2019
16:00
Leeuwarden - Groningen
Kalverdijkje
wo.
23-01-2019
20:30
Dinamo Sassari - Groningen
Palaserradimigni
za.
26-01-2019
19:30
Groningen - Den Bosch
MartiniPlaza
wo.
30-01-2019
19:30
Groningen - Petrolina AEK
MartiniPlaza
za.
02-02-2019
19:30
Groningen - Zwolle
MartiniPlaza
wo.
06-02-2019
20:30
Pallacanestro Varese - Groningen
Enerxenia Arena
zo.
10-02-2019
16:00
Dordrecht - Groningen
Sportboulevard
za.
16-02-2019
19:30
Groningen - Rotterdam
MartiniPlaza
za.
02-03-2019
19:30
Den Helder - Groningen
Sporthal Sportlaan
do.
07-03-2019
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
za.
09-03-2019
16:00
Amsterdam - Groningen
Apollohal
do.
21-03-2019
20:00
Weert - Groningen
Sporthal Boshoven
za.
23-03-2019
19:30
Groningen - Leeuwarden
MartiniPlaza
do.
04-04-2019
20:00
Den Bosch - Groningen
De Maaspoort
za.
06-04-2019
19:30
Zwolle - Groningen
Landstede Sportcentrum
za.
13-04-2019
19:30
Groningen - Dordrecht
MartiniPlaza
do.
18-04-2019
19:45
Rotterdam - Groningen
Topsportcentrum 1
za.
20-04-2019
19:30
Groningen - Den Helder
MartiniPlaza
do.
25-04-2019
19:30
Groningen - Leiden
MartiniPlaza
zo.
28-04-2019
16:00
Groningen - Amsterdam
MartiniPlaza

Statistieken van Groningen

ALGEMEEN SCHOT REBOUNDS OVERIGE
DATUM VS Uitslag Min 2PA-M 3PA-M FTA-M PNT OFF DEF TOT ST TO AST BL PF
07-10-2018 Weert 90-53 W 200 39-28 25-8 12-10 90 10 25 35 13 10 19 1 9
10-10-2018 Leeuwarden 91-57 W 200 34-25 26-11 9-8 91 6 25 31 12 18 28 1 17
13-10-2018 Den Bosch 80-75 W 200 33-24 30-7 14-11 80 15 22 37 7 16 18 4 13
21-10-2018 Zwolle 88-81 L 200 31-20 28-10 14-11 81 9 28 37 5 22 17 1 23
28-10-2018 Rotterdam 90-59 W 200 35-22 30-12 11-10 90 12 30 42 11 14 18 2 14
03-11-2018 Den Helder 73-91 W 200 30-17 28-14 17-15 91 8 32 40 2 15 12 0 24
11-11-2018 Amsterdam 86-55 W 200 40-18 35-15 5-5 86 15 37 52 3 6 20 3 11
18-11-2018 Weert 60-105 W 200 32-20 29-15 23-20 105 5 28 33 15 8 21 2 15
22-11-2018 Leeuwarden 60-97 W 200 40-22 25-14 14-11 97 10 28 38 10 12 22 1 12
24-11-2018 Den Bosch 73-65 L 200 36-19 28-8 5-3 65 13 32 45 6 14 20 1 21
27-11-2018 Den Helder 110-83 W 200 39-23 30-16 19-16 110 10 32 42 7 11 28 0 9
06-12-2018 Zwolle 84-90 L 200 34-19 35-9 24-19 84 14 23 37 3 10 14 5 27
09-12-2018 Dordrecht 75-76 W 200 36-16 32-13 9-5 76 14 24 38 5 13 17 1 13
DATUM VS Uitslag Min 2PA-M 3PA-M FTA-M PNT OFF DEF TOT ST TO AST BL PF

Totalen en gemiddelden over 13 wedstrijden :
Min
T-G
2P
A-M %
3P
A-M %
FT
A-M %
PTS
T-G
REBS
A-V-T-G
STL
T-G
TO
T-G
AST
T-G
BLK
T-G
P's
T-G
2600 200.0 459-273 59.5 381-152 39.9 176-144 81.8 1146 88.2 141 366 507 39.0 0 0 169 13.0 254 19.5 22 1.7 208 16.0

Spelers totalen en gemiddelden over 13 wedstrijden :
Naam Wedstrijden Min
T-G
2P
A-M %
3P
A-M %
FT
A-M %
PTS
T-G
REBS
A-V-T-G
STL
T-G
TO
T-G
AST
T-G
BLK
T-G
P's
T-G
Sitton, Grant 13 206 15.8 24-14 58.3 48-19 39.6 19-18 94.7 103 7.9
6 20 26 2.0 9 0.7 10 0.8 19 1.5 2 0.2 16 1.2
Cunningham, Sean 13 281 21.6 34-22 64.7 32-12 37.5 24-20 83.3 100 7.7
5 36 41 3.2 16 1.2 20 1.5 37 2.8 2 0.2 18 1.4
Wall, Joseph 13 296 22.8 47-21 44.7 69-30 43.5 9-6 66.7 138 10.6
13 38 51 3.9 7 0.5 11 0.8 22 1.7 0 0.0 24 1.8
Gipson, Sergerio 9 186 20.7 21-15 71.4 26-11 42.3 4-3 75.0 66 7.3
5 17 22 2.4 6 0.7 15 1.7 25 2.8 2 0.2 13 1.4
Dourisseau, Jason 11 267 24.3 52-37 71.2 46-19 41.3 10-8 80.0 139 12.6
12 30 42 3.8 4 0.4 12 1.1 14 1.3 0 0.0 11 1.0
Hammink, Shane 9 159 17.7 38-23 60.5 13-3 23.1 22-17 77.3 72 8.0
7 20 27 3.0 9 1.0 14 1.6 16 1.8 3 0.3 20 2.2
Adetunji, Sheyi 1 3 3.0 0-0 0 0-0 0 0-0 0 0 0.0
0 2 2 2.0 0 0.0 1 1.0 0 0.0 0 0.0 0 0.0
Koenis, Thomas 12 248 20.7 66-45 68.2 17-6 35.3 23-14 60.9 122 10.2
28 46 74 6.2 10 0.8 17 1.4 20 1.7 7 0.6 33 2.8
Mast, Rienk 7 132 18.9 40-20 50.0 12-5 41.7 7-7 100.0 62 8.9
10 22 32 4.6 3 0.4 8 1.1 6 0.9 1 0.1 1 0.1
Brandsma, Reinder 1 2 2.0 1-1 100.0 0-0 0 1-0 0.0 2 2.0
0 0 0 0.0 0 0.0 0 0.0 0 0.0 0 0.0 0 0.0
Hoeve, Tim 7 85 12.1 15-6 40.0 8-1 12.5 11-11 100.0 26 3.7
3 8 11 1.6 2 0.3 7 1.0 15 2.1 1 0.1 5 0.7
Pasalic, Drago 13 197 15.2 48-27 56.2 21-9 42.9 12-10 83.3 91 7.0
16 41 57 4.4 5 0.4 15 1.2 17 1.3 3 0.2 21 1.6
Jeter, Lance 3 73 24.3 13-8 61.5 16-4 25.0 6-5 83.3 33 11.0
1 6 7 2.3 4 1.3 6 2.0 10 3.3 0 0.0 6 2.0
Slagter, Arvin 12 230 19.2 21-12 57.1 33-13 39.4 18-16 88.9 79 6.6
4 22 26 2.2 5 0.4 10 0.8 22 1.8 1 0.1 23 1.9

Stand

Team Pnt 
Landstede Basketbal Zwolle 13  13  26 
Donar Groningen 13  10  20 
Zorg en Zekerheid Leiden 10  18 
New Heroes Den Bosch 11  18 

Dutch Windmills Dordrecht 12  12 
Feyenoord Rotterdam 13 
Aris Leeuwarden 13 
Den Helder Suns 14  10 

Basketball Academie Limburg 13  11 
10  Apollo Amsterdam 14  12 

Volg ons op:

De facebook van basketballleagueDe twitter van basketballleague De instagram van basketballleague

Deel ons op:

Spelerstatistieken